Aliağa Belediyesi Eylül Meclisi Toplandı

Aliağa Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde iki oturum halinde gerçekleştirildi. Belediye Meclis Salonu’nda 2 ve 3 Ağustos 2022 tarihli meclis tutanağının okunup onaylanmasıyla başla...

Özgürses Gazetesi
10:32 -
Abone ol
Aliağa Belediyesi Eylül Meclisi Toplandı

Aliağa Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde iki oturum halinde gerçekleştirildi.

Belediye Meclis Salonu’nda 2 ve 3 Ağustos 2022 tarihli meclis tutanağının okunup onaylanmasıyla başlayan toplantı, 7 maddeden oluşan başkanlıktan gelen önergelerin oylanmasıyla devam etti.

Oylamaya sunulan 1, 5 ve 6. Maddeler oy birliği ile kabul edilirken 2.madde İmar Komisyonuna 7. Madde ise Plan Bütçe Komisyonuna havale edildi. İlk oturumda belediye zabıta memurlarının maktu mesai ücretlerinin 1.437 TL olarak ödenmesine oy birliği ile karar verildi. İkinci oturumda görüşülen 7.Maddenin komisyondan geldiği şekliyle kabulüne oy çokluğu ile karar verildi.

Aliağa Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclisi, dilek ve temennilerin ardından bir sonraki meclis toplantısının 4 Ekim 2022 Salı günü saat 18.00’de yapılmasına karar verilmesiyle son buldu.


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga