CHP MİLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET GÖNENÇ, BERTO’YU ZİYARET ETTİ

Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat, Meclis Başkanı Tahir Erdoğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Çağdaş, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Paksoy ve Genel Sekreter Gülay Koç, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı M...

Özgürses Gazetesi
09:02 -
Abone ol
CHP MİLETVEKİLİ ADAY ADAYI MEHMET GÖNENÇ, BERTO’YU ZİYARET ETTİ

Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat, Meclis Başkanı Tahir Erdoğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Çağdaş, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Paksoy ve Genel Sekreter Gülay Koç, Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Adayı Mehmet Gönenç’i ağırladı.

Gönenç; “Bakırçay Bölgesi, coğrafi olarak neredeyse İzmir’in %40’ı kadar büyük bir alana sahip olsa da ne yazık ki uzun yıllardır bölgemiz Milletvekili düzeyinde temsil edilmiyor. Bölgede yaşanan gelişmeleri hep birlikte görüyoruz. Tüm bunlar olurken bu bölgeden çıkacak Milletvekili, bu gelişmeleri hızlandırabilir ve sorunlara daha hızlı bir şekilde çözüm bulabilir. Bizler de tam olarak bunun için bu yola çıktık” diyerek BERTO Yönetimi’ne ev sahiplikleri için teşekkür etti.

Gerçekleşen ziyarette konuşan BERTO Başkanı Kolat; “Bergama, Aliağa, Menemen Ticaret Odaları ve Oda Başkanları ile imzalayıp kamuoyu ile paylaştığımız bildiride de belirttiğimiz gibi; hızlanan yatırımlar ile yakın gelecekte daha fazla dikkatleri üzerine çekecek olan bölgemizin Ankara’da Milletvekili düzeyinde temsil edilmesi büyük önem taşıyor. Umuyoruz ki siyasi partiler bölgeden yükselen bu sese kulak verirler” diyerek ziyareti için Gönenç’e teşekkür etti.


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga