“BEGY BOUTIQUE” ALİAĞA’DA AÇILDI!..

Aliağa'da bayan giyim üzerine farklı bir konseptte hizmet verecek olan "Begy Boutique"Hatice Bayramin tarafından Atatürk Caddesi üzerinde hizmete açıldı. İş dünyası ve ilçenin tanınmış simalarının yoğun ilgi gösterdiği mağaza açılışını Aliağa Ticaret Odası Başkanı (ALTO) Adnan Saka gerçekleştirdi.

Özgürses Gazetesi
10:54 -
Abone ol
“BEGY BOUTIQUE” ALİAĞA’DA AÇILDI!..

Aliağa’da bayan giyim üzerine farklı bir konseptte hizmet verecek olan “Begy Boutique”Hatice Bayramin tarafından Atatürk Caddesi üzerinde hizmete açıldı.

İş dünyası ve ilçenin tanınmış simalarının yoğun ilgi gösterdiği mağaza açılışını Aliağa Ticaret Odası Başkanı (ALTO) Adnan Saka gerçekleştirdi. Açılışın ardından mağazayı gezen Başkan Saka, farklı ürünleri ile ilçedeki kadınlara hizmet verecek olan mağazayı oldukça beğendiğini ifade ederek Hatice Bayramin ve mağaza çalışanlarına başarılar diledi. Açılış gününde özellikle kadınların büyük ilgi gösterdiği “Begy Boutique”nin sahibi Hatice Bayramin, Aliağa’daki kadınları yüzlerce çeşit ürünü yakından görmek için mağazalarına beklediklerini belirtti.