Kınık Kazanacak Bakırçay Kalkınacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Bergama Belediyesi Ilıca Sosyal Tesisleri’nde vatandaşlarla bir araya geldikten sonra; Bergama İlçe Başkanlığı’ndaki SKM açılışı, Kınık Arpaseki Halı Saha Açılışı ve Kınık...

Özgürses Gazetesi
06:14 -
Abone ol
Kınık Kazanacak Bakırçay Kalkınacak

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, Bergama Belediyesi Ilıca Sosyal Tesisleri’nde vatandaşlarla bir araya geldikten sonra; Bergama İlçe Başkanlığı’ndaki SKM açılışı, Kınık Arpaseki Halı Saha Açılışı ve Kınık SKM açılışı için bölgeyi ziyaret etti.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ; Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, Cumhur ittifakı İlçe Başkanları, STK temsilcileri, oda başkanları, hemşehriler, yönetim, kadın kolları, gençlik kolları, meclis üyeleri ve teşkilat üyeleri ile Arpaseki Mahallesi’nde bir araya geldi.

Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet:

“Birlik ve beraberlik içinde İzmir Kazansın, Kınık Kazansın, Bakırçay Kazansın”

“BAKIRÇAY HAVZASI’NDA İZİMİZ VAR”

Milletvekilliği döneminden bugüne kadar İzmir’in el değmemiş köşelerine gittiğini ve vatandaşların yanında olup ihtiyaçlarını analiz ederek hizmet alanı oluşturmak için gece gündüz demeden çalıştığını belirten AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, AK belediyecilik ile tanışan Bergama’da ve Kınık’ta; hayata geçirilen tüm projeleri örnek vererek, Bakırçay Havzası’nın dört bir yanında hizmet veren belediye başkanlarıyla birlikte hizmette iz bıraktıklarını söyledi.

KINIK AK BELEDİYECİLİKLE KALKINMAYA, BAKIRÇAY KAZANMAYA DEVAM EDECEK

Bergama’dan hemen sonra Kınık’ta katıldığı açılış programında konuşan Hamza Dağ “Seçimlere daha iki ay kadar var ama şu an Kınık’taki bu heyecan, sonuçları şimdiden görünür kılıyor. Buradan çıkan bu heyecan önce Kınık’a, ardından Bergama ve Dikili’ye, oradan da İzmir’in tamamına dalga dalga yayılacak ve adım adım her yere gidecek. Hep birlikte AK Belediyecilikle kurduğumuz bu hizmetleri, üstüne yenilerini ekleyerek devam ettireceğimize inancım tam.” dedi.