ÜRPER’DEN, İZMİR VALİSİ VE KARAYOLLARI 2. BÖLGE MÜDÜRÜNE ZİYARET

6 Ocak 2017
ÜRPER’DEN, İZMİR VALİSİ VE KARAYOLLARI 2. BÖLGE MÜDÜRÜNE ZİYARET

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Bergama Kaymakamı Osman Nuri Canatan, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, Bergama Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Vatansever ve Bergama Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Burak Akgün’den oluşan heyet İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ı makamında ziyaret ederek Bergama Organize sanayi Bölgesi ve burada yatırım yapan LM WİndPower firması hakkında Ayyıldız’a bilgi verdi.

Heyet, Ayyıldız’a yapılan ziyaretinin ardından Karayolları Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürü Abdulkadir Uraloğlu’nu makamında ziyaret etti. BOSBİ’de yatırım gerçekleştiren LM Windpower’ın dünyanın en büyük rüzgar türbini kanatlarının üretileceği bilgisi verildi. Bölgede bulunan Sağancı kavşağının yetersiz olmasından dolayı genişletilmesi ricasında bulunan heyeti Uraloğlu olumlu karşıladı. Uraloğlu’nun sorunlara çözümle yaklaşması heyeti mutlu etti.

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.