Konteynır temizliğinde durmak yok

Bergama Belediyesi Temizlik işleri bünyesinde bulunan mobil konteynır yıkama aracıyla ilçedeki tüm konteynırlar tek tek yıkanarak dezenfekte işleminden geçiriliyor. Bu işlem yapılırken kirli sular mobil araç içerisinde depolanıyor.

Özgürses Gazetesi
11:13 -
Abone ol
Konteynır temizliğinde durmak yok

Bergama Belediyesi Temizlik işleri bünyesinde bulunan mobil konteynır yıkama aracıyla ilçedeki tüm konteynırlar tek tek yıkanarak dezenfekte işleminden geçiriliyor. Bu işlem yapılırken kirli sular mobil araç içerisinde depolanıyor. Bu sayede çevre ve halk sağlığı içinde azami dikkat gösteriliyor. Geniş bir coğrafyaya sahip olan ilçede 18’i merkez ve 119’u kırsalda toplam 137 mahalle hizmet veriliyor.

GENİŞ BİR COĞRAFYAYA HİZMET VERİYORUZ

Bergama ilçe sınırlarında 18’i merkezde 119’u kırsalda olmak üzere toplam 137 mahalle bulunduğunun altını çizen Başkan Hakan Koştu “ İlçemizin tüm mahallelerine eşit ölçüde hizmet götürmek için seferber olduk. Çevre ve halk sağlığı bizim üzerinde durduğumuz en önemli konulardan birisidir. Koronovirüs salgını tedbirlerinden öncede bu temizlik ve hijyen faaliyetleri aralıksız devam ediyordu ve yine devam edecek” dedi.