HALKBANK İLE “TEDARİK ZİNCİRİ” PROTOKOLÜ İMZALANDI

TOBB ile Halkbank arasında imzalanan ve Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper'in de katıldığı Halkbank Paraf Kart Tedarik Zinciri Finansman Projesi lansmanının ardından, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret ÜRPER ve Bergama Halkbank Şube Müdürü Tarkan ŞARLI arasında da bir protokol imzalandı. İmzalanan bu protokol ile Bergama Ticaret Odası üyeleri, Halkbank tarafından ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler dahilinde ticari mal alım ve satımlarda uygun finansman imkanından yararlanabilecek.

Özgürses Gazetesi
11:45 -
Abone ol
HALKBANK İLE “TEDARİK ZİNCİRİ” PROTOKOLÜ İMZALANDI
TOBB ile Halkbank arasında imzalanan ve Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper‘in de katıldığı Halkbank Paraf Kart Tedarik Zinciri Finansman Projesi lansmanının ardından, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret ÜRPER ve Bergama Halkbank Şube Müdürü Tarkan ŞARLI arasında da bir protokol imzalandı.
İmzalanan bu protokol ile Bergama Ticaret Odası üyeleri, Halkbank tarafından ciro ve kredibiliteye göre belirlenecek limitler dahilinde ticari mal alım ve satımlarda uygun finansman imkanından yararlanabilecek. Protokolü imzalayan Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, TOBB öncülüğünde hayata geçirilen anlaşmanın hayırlı olmasını diledi ve “2 hafta önce de Ziraat Bankası ile üyelerimizin 540 güne kadar vade ve düşük maliyet avantajından yararlanıp, tahsilat ile uğraşmadan güven içinde ticaretlerini yapabilecekleri benzer bir protokol imzalamıştık. Bergama Ticaret Odası olarak üyelerimizin bu zorlu süreci en rahat şekilde atlatabilmeleri için elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz” dedi.