FOÇA’DA ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Dünya Engelliler Günü dolayısı ile Foça Kent Konseyi Engelli Meclisi ve Foça Belediyesi tarafından etkinlikler düzenlendi. Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz mesajında; ‘‘Dayanışma ile tüm engelleri aşacağız. Dünya Engellile...

Özgürses Gazetesi
04:23 -
Abone ol
FOÇA’DA ENGELLİLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Dünya Engelliler Günü dolayısı ile Foça Kent Konseyi Engelli Meclisi ve Foça Belediyesi tarafından etkinlikler düzenlendi.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz mesajında; ‘‘Dayanışma ile tüm engelleri aşacağız. Dünya Engelliler Günü’nün engelli vatandaşlarımızla ilgili toplumsal farkındalığın artmasına katkıda bulunmasını diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.’’dedi.

Foça Belediyesi Sosyal Tesisinde, 2 Aralık Cuma günü gerçekleşen buluşma; Ilıpınar Reha Midilli Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Kuzey Ege Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile Foça Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Başkan Vekili Raşit Dirim, Kent Konseyi Başkanı Orhan Gürer, Engelli Meclisi Başkanı Nihal Gezgin ve engelli vatandaşları bir araya getirdi.

Engelli vatandaşların karşılaştıkları zorluklara dikkat çekmek için düzenlenen farkındalık yürüyüşü, 3 Aralık Cumartesi günü eski Devlet Hastanesi önünden başladı. Nihat Dirim Barış ve Demokrasi Meydanında Foça Belediye Tiyatrosu İnteraktif Gösterisini sundu.


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga