Türk Sanayisinin Lider Kuruluşu Petkim Futbolda da zirvede!

Türkiye’nin ilk ve tek entegre petrokimya üreticisi Petkim, ilk kez katıldığı şirketlerarası Business Cup Futbol Ligi 2017 Güz Dönemi’ni İzmir Şampiyonu olarak tamamladı. Normal süresi 1-1 biten ve büyük heyecan içinde geçen final karşılaşmasında penaltı atışları sonunda Norm Group’u 6-5 mağlup eden Petkim Kırmızı Takımı şampiyonluğa ulaştı.

Özgürses Gazetesi
03:01 -
Türk Sanayisinin Lider Kuruluşu Petkim Futbolda da zirvede!

Türkiye’nin ilk ve tek entegre petrokimya üreticisi Petkim, ilk kez katıldığı şirketlerarası Business Cup Futbol Ligi 2017 Güz Dönemi’ni İzmir Şampiyonu olarak tamamladı.

Normal süresi 1-1 biten ve büyük heyecan içinde geçen final karşılaşmasında penaltı atışları sonunda Norm Group’u 6-5 mağlup eden Petkim Kırmızı Takımı şampiyonluğa ulaştı.

Petkim Kırmızı Takımı, İzmir Şampiyonu ünvanı ile önümüzdeki yıl Mayıs ayında Antalya’da gerçekleştirilecek olan Business Cup Türkiye Şampiyonası’na katılacak.

İzmir, İstanbul Ankara Güz ve Bahar sezonları il şampiyonlarının Mayıs ayında konuk edilecekleri Antalya’da düzenlenecek Türkiye Finallerinin sonunda ise Türkiye’nin en iyi şirket futbol takımı belirlenecek.

Türkiye Şampiyonu olacak takım, Business Cup 2017-2018 Sezonu Şampiyonluk Kupası’nın sahibi olmanın yanı sıra ülkemizi Maribor’da düzenlenecek olan Avrupa Halı Saha Şampiyonlar Liginde temsil etme hakkı kazanacak.