ALİAĞA BELEDİYESİ, İNŞAAT VE GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

 Aliağa Belediyesi, kentteki inşaat ve gayrimenkul sektörünün durumunu değerlendirmek amacıyla sektör temsilcileriyle bir araya geldi. Sektör temsilcilerinin talep ve önerilerini alarak iş yapabilme endeksinin yükseltilmesinin hedeflendiği program Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Davut Paralı’nın öncülüğünde gerçekleştirildi.

Özgürses Gazetesi
05:29 -
Abone ol
ALİAĞA BELEDİYESİ, İNŞAAT VE GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

 Aliağa Belediyesi, kentteki inşaat ve gayrimenkul sektörünün durumunu değerlendirmek amacıyla sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

Sektör temsilcilerinin talep ve önerilerini alarak iş yapabilme endeksinin yükseltilmesinin hedeflendiği program Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Davut Paralı’nın öncülüğünde gerçekleştirildi. Programa Aliağa Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Erdal Yıldırım ile birliktemüteahhit, mimar, zemin etüt firmaları, haritacılar ve inşaat mühendisleri gibi sektörün önemli paydaşları katıldı.

Programdasektörün sorunlarına ortak çözümler üretilmesi amacıyla karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Sektörün dile getirdiği fiili sıkıntıların çözümü için bir araya geldiklerini belirten Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Davut Paralı, katılımcıların yazılı veya şifahi olarak verdiği önerilerin sektöre bağlı bürokratik işlemlerin gelişimine büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Sektör temsilcileri ise sektörün pandemiden dolayı kısmen dar boğaza girdiği bu dönemde Aliağa Belediyesi’nin kendilerine verdiği destekten memnuniyet duyduklarını ifade ederek Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ave emeği geçen tüm belediye personeline teşekkürlerini iletti.

Yaklaşık üç saat süren program çekilen hatıra fotoğrafları ile son buldu.