Bergama sanayi esnafına Covid-19 sağlık paketi

Koronavirüs dolayısıyla Tarihi kent Bergama’da en üst seviyede tedbirler alınması için yoğun bir çalışma sürdüren Bergama Belediyesi vatandaşların gıda, giyim ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak üzere işyerlerini açık tutan esnafın ardından sanayi sitesi ve Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki esnafa da sağlık paketi dağıtımı gerçekleştirdi. El dezenfekte ilacı maskeler ve alınması gereken önlemlerle ilgili uyarıcı bilgiler içeren broşürden oluşan sağlık paketi belediye ekipleri tarafından esnafa dağıtılıyor.

Özgürses Gazetesi
04:42 -
Abone ol
Bergama sanayi esnafına Covid-19 sağlık paketi

Koronavirüs dolayısıyla Tarihi kent Bergama’da en üst seviyede tedbirler alınması için yoğun bir çalışma sürdüren Bergama Belediyesi vatandaşların gıda, giyim ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak üzere işyerlerini açık tutan esnafın ardından sanayi sitesi ve Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki esnafa da sağlık paketi dağıtımı gerçekleştirdi.

El dezenfekte ilacı maskeler ve alınması gereken önlemlerle ilgili uyarıcı bilgiler içeren broşürden oluşan sağlık paketi belediye ekipleri tarafından esnafa dağıtılıyor.

BAŞKAN KOŞTU; “REHAVETE KAPILMADAN TEDBİR ALMAYA DEVAM EDELİM”

Tüm Dünya da olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs salgınıyla mücadelede halen en üst seviyede tedbirler alınmasının önemli olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Rehavete kapılmadan tedbirlerimizi almaya devam edelim. Belediye olanakları doğrultusunda en üst seviyede önlemler almaya devam ediyoruz. Tüm vatandaşlarımız, kamu görevlileri olarak hepimiz tedbirli ve sağduyulu yaklaşımla ve kurallara uyarak bu salgını en kısa sürede inşallah atlatacağız” dedi.