ÇOCUKLARIN VE GENÇLERİN EN “GÜÇ”LÜ ADAYI

Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç, Pazar gününün keyfini çocuklarla birlikte çıkardı. Çağatay Güç CHP’li Belediye Meclis Üyesi adayları ve partililerden oluşan bir heyetle birlikte Aliağa sahil bandında çocuklara hediy...

Özgürses Gazetesi
09:11 -
Abone ol
ÇOCUKLARIN VE GENÇLERİN EN “GÜÇ”LÜ ADAYI

Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç, Pazar gününün keyfini çocuklarla birlikte çıkardı.

Çağatay Güç CHP’li Belediye Meclis Üyesi adayları ve partililerden oluşan bir heyetle birlikte Aliağa sahil bandında çocuklara hediyeler verdi. Cumhuriyet Halk Partisi Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç’e eşi ve kızı da eşlik etti.

Tüm gün boyunca güzel havanın keyfini çıkaran ailelerle buluşan Başkan adayı Çağatay Güç, sahil bandında piknik yapan ailelerle sohbet etti. Seçim çalışmalarında başarılar diledikleri Güç’e taleplerini ileten Aliağalı vatandaşlar, özellikle ücretsiz spor sahalarına ve belediye tesislerine ihtiyaç duyduklarını belirtti.

Parkta oynayan çocuklarla vakit geçiren CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç, “Gençlerimiz ve çocuklarımız için yaşanabilir bir kent inşa etmek bizim görevimiz. Bugün Aliağa sahilinde yan yana geldiğimiz yurttaşlar tatil günlerinde aileleri ile vakit geçirebileceği alanları çoğaltmamız gerektiğine dair taleplerini ilettiler. Özellikle gençlerin spor yapabileceği sahalara, temiz havada ailelerin belediye tesislerinde otururken çocuklarını güvenle bırakabileceği parklara ve etkinlik alanlarına ihtiyacı var. Ayrıca açık alanlarımızın ağaçlandırılması hem çocukların daha yeşil bir Aliağa’da sosyalleşmelerini, doğa ile iç içe vakit geçirebilmelerini sağlayacak hem de belediyemizin kaynaklarını doğru kullanabileceğimiz projeler yapmamızın da önünü açacaktır. Sahil bandımız yeşille mavinin buluştuğu, gölgesinde dinlenilen ağaçların olacağı alanlara dönüşecek. Belediye başkanı olacağımız ilk günden itibaren sosyal alanları çoğaltıp gençlere ve çocuklara yönelik aktivitelere de ağırlık vereceğiz. Çocuklarımızın neşeli kahkahalarını çoğaltmak için durmaksızın çalışacağız” dedi.