Çağatay Güç: “Aliağa için farklı projelerimi hazırlayarak aday oldum”

CHP Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Çağatay Güç, parti ilçe binası önünde basın açıklaması gerçekleştirdi. Aliağa’nın sorunlarını ve çözüm yollarını bildiğini söyleyen Güç, Aliağa için farklı projeler hazırlayarak ada...

Özgürses Gazetesi
01:22 -
Abone ol
Çağatay Güç: “Aliağa için farklı projelerimi hazırlayarak aday oldum”

CHP Aliağa Belediye Başkan Aday Adayı Çağatay Güç, parti ilçe binası önünde basın açıklaması gerçekleştirdi. Aliağa’nın sorunlarını ve çözüm yollarını bildiğini söyleyen Güç, Aliağa için farklı projeler hazırlayarak aday olduğunu belirtti.

“Halka hizmet etmenin en güzide yeri belediyelerdir”

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Aliağa Belediye Başkanlığı için CHP’den aday adayı olan Çağatay Güç, partisinin ilçe binası önünde basın açıklaması düzenledi. CHP Aliağa İlçe Başkanlığı binası önünde toplanan partililer ve vatandaşlara hitap eden Çağatay Güç, açıklamasına kendisini tanıtarak başladı. 10 yıl belediyecilik yaptığını, belediyeciliğin ne kadar önemli olduğunu bildiğini dile getiren Çağatay Güç, “Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde kontrol mühendisi, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’nde ise proje kontrol mühendisi olarak çalıştım. Halka hizmet etmenin en güzide yerinin belediyeler olduğunu gördüm. Daha iyi ve kaliteli bir belediyecilik için neler yapılması gerektiğini biliyorum. Şehirlerin gelişmişlik seviyesini belediyelerimizdeki vizyonla yükseltebileceğimize inanıyorum.” Dedi.

“Aliağa için farklı projelerimi hazırlayarak aday oldum”

Aliağa’nın daha iyi bir belediyeciliğe layık olduğunu düşündüğü için aday olduğunu vurgulayan Çağatay Güç, “Ayrıştırmayan iletişim anlayışıyla, Aliağa’nın tüm mahallerine ve tüm bireylerine dokunan, onların gözünün içine bakarak sorunları çözen, tepeden bakmayan bir anlayışla hizmet etmek için adayım. Aliağa’nın her karışını biliyorum, sorunlarını ve çözüm yollarını biliyorum. Aliağa için farklı projelerimi hazırlayarak aday oldum.” İfadelerini kullandı.

“Belirli bir zümreye değil halkımızın tüm kesimlerine hizmet edeceğiz”

İzmir’de tüm belediyeleri Cumhuriyet Halk Partisi olarak kazanacaklarını söyleyen Çağatay Güç, “Bunu gençlerimizin gözünde görüyoruz. Kadınlarımızın yüreğinde hissediyoruz. Halkımız buna gönülden inanıyor. Hepimiz inanıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi belediyecilik anlayışımızla belirli bir zümreye değil halkımızın tüm kesimlerine hizmet edeceğiz.” Diye konuştu.