KINIK BELEDİYE KOROSU ŞEFİ FIRAT TANIR KAAN EFE İÇİN ŞARKI BESTELEDİ

Kınıklı sanatçı Fırat Tanır'ın yazıp bestelediği şarkı Kaan Efe'ye nefes olacak. Kınık Belediye Korosu Cumhuriyet meydanında sahne aldı. Program arasında Belediye Korosu şefi Fırat Tanır yapmış olduğu şarkıyı sahnede ilk kez sö...

Özgürses Gazetesi
09:13 -
Abone ol
KINIK BELEDİYE KOROSU ŞEFİ FIRAT TANIR KAAN EFE İÇİN ŞARKI BESTELEDİ

Kınıklı sanatçı Fırat Tanır’ın yazıp bestelediği şarkı Kaan Efe’ye nefes olacak.
Kınık Belediye Korosu Cumhuriyet meydanında sahne aldı. Program arasında Belediye Korosu şefi Fırat Tanır yapmış olduğu şarkıyı sahnede ilk kez söyledi.. SMA savaşçısı Kaan Efe bebeğin ailesi ve Koro ekibi şarkıya eşlik ederken Kınık halkı tarafından şarkı çok beğenildi.

Fırat Tanır konuşmasında; “Kaan Efe’nin doğum gününde Başkanımla birlikte Adana’daydık. Kaan Efemize doğum günü hediyesi olarak bir şarkı yapmak istedik. İnşallah bu şarkı Kaan Efe’ye nefes olacak, büyüyecek ve şarkısını dinleyecek” dedi. Fırat Tanır Kınık Gönüllüleri adına Kaan Efe bebeğe ithafen yazıp seslendirdiği şarkıyı YouTube kanalında “Başaracağız Hep Birlikte “KAAN EFE”” ismiyle paylaştı.

Fırat Tanır – “Başaracağız Hep Birlikte KAAN EFE”

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer; hemşehrisi Fırat Tanır’a Kınık Kaan Efe gönüllüleri adına teşekkür etti, plaket verdi.

Gerçekleşen sahne sunumunun ardından Kaan Efe’nin instagram hesabından Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık DOĞRUER ve FIRAT TANIR’ı etiketleyerek şu cümlelerle paylaşım yapıldı.
“Kaan Efe’mize Kampanya başlangıcından itibaren Kınık gönüllü ekibi ile birlikte elini hiç bırakmadığınız için sonsuz teşekkür ederiz. Yüreğinize, duygularınıza ve sesinize sağlık. Kaan Efe’de büyüdüğü zaman dinleyebileceği asla unutamayacağımız çok güzel bir hediye olarak kalacak. Sizlerle birlikte tek yürek Kaan Efe’mizi tedavisine ulaştıracağımız günler yakın. İlacımızı alana dek lütfen desteğinizi Kaan Efe’mizin üzerinden çekmeyiniz.
AND iÇTiK BAŞARACAĞIZ HEP BiRLiKTE❤️
kaanefeyenefesol

SMA Tip1 hastası Kaan Efe Şanal’ın VALİLİK ONAYLI KAMPANYASINA SMS ile 20 TL’lik bağışta bulunmak için “KAAN” boşluk “EFE” yazıp 6201’e gönderebilirsiniz. Her SMS 20 TL bağış. İban üzerinden destek için sosyal medya hesabı üzerinden hesap bilgilerine ulaşabilirsiniz.