DİKİLİ YAZA MUHTEŞEM KONSERLE VEDA ETTİ

TRT Müzik kanalının izleyici rekorları kıran Egeden Ezgiler programı sezon finalini Dikili’de gerçekleştirdi.   Canlı Gecede Coşku Muhteşemdi   TRT Müzik Kanalı'nın sevilen programı Egeden Ezgiler programı yaz sezonuna muhteşem bir konserle veda etti.

Özgürses Gazetesi
03:12 -
DİKİLİ YAZA MUHTEŞEM KONSERLE VEDA ETTİ

TRT Müzik kanalının izleyici rekorları kıran Egeden Ezgiler programı sezon finalini Dikili’de gerçekleştirdi.

 

Canlı Gecede Coşku Muhteşemdi

 

TRT Müzik Kanalı’nın sevilen programı Egeden Ezgiler programı yaz sezonuna muhteşem bir konserle veda etti. Dikili Belediyesi ve TRT işbirliği sonucu Dikili’den yapılan canlı yayın ile TRT Müzik kanalında yayınlanan ‘Ege’den Ezgiler’ programının  konuk sanatçıları söyledikleri şarkı ve türküler ile izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattılar. Hakan Aybar yönetmenliğinde gerçekleştirilen programda TRT sanatçıları Hale Yamaner Okdan, Ali Çakar, Berrin Şener ve Mehsem Özşimşir’in birlikte sahne aldığı programda sanatçıların seslendirdiği seçkin eserler, hem programı ekranları başında canlı olarak  izleyenlerden, hem de Dikili Atatürk Meydanı’nı dolduran binlerce Dikilili’den tam not aldı.  Meydanı dolduran binlerce Dikilili, programın ilk dakikasınından bitimine kadar sanatçıların seslendirdiği türkülere, şarkılara coşkuyla eşlik ederek, alkışlarıyla tempo tuttular.

 

Sanatçılar Ayakta Alkışlandı

 

Dikili Atatürk Meydanı’ndan canlı yayınlanan programı Dikili Kaymakamı Mustafa Nazmi Sezgin, Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun, eşi Nazan Tosun, Dikili İlçe Emniyet Müdürü Bülent Yezek ile yaklaşık 3 bin kişi izledi. Konser sonunda Atatürk Meydanı’nı dolduran binlerce Dikilili tarafından ayakta alkışlanan sanatçılar adına konuşan Ali Çakar, sanatçı kadrosu olarak Dikili’ye ilk kez konuk olduklarını ve ilçedeki hazırlanan güzel ortamdan çok etkilendiklerini ifade ederek; ‘Bu güzel ve sevgi dolu konserle bizi Dikilili müzikseverlere buluşturan TRT’nin yöneticileri ile Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun’a yürekten teşekkür ediyoruz’ dedi.

 

Program bitiminde Dikili Kaymakamı Mustafa Nazmi Sezgin, Dikili Belediye Başkanı Mustafa Tosun ve Dikili İlçe Emniyet Müdürü Bülent Yezek sanatçılara ve program yönetmeni Hakan Aybar’a günün anısına plaket ve çiçek sundular.