CHP’Lİ ALAATTİN YÜKSEL’DEN BAYRAM MESAJI

Bayramlarımız; toplumsal dayanışma, hoşgörü, birlik ve beraberliğin, dostluk ve paylaşımın hissedildiği özel günlerimizdir.    Uzun süreden beri ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar ve toplumsal yapıda meydana gelen kırılma ve gerilimler toplumumuzun hemen her kesimi tarafından hissedilmektedir.

Özgürses Gazetesi
03:02 -
CHP’Lİ ALAATTİN YÜKSEL’DEN BAYRAM MESAJI
Bayramlarımız; toplumsal dayanışma, hoşgörü, birlik ve beraberliğin, dostluk ve paylaşımın hissedildiği özel günlerimizdir. 
 
Uzun süreden beri ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılar ve toplumsal yapıda meydana gelen kırılma ve gerilimler toplumumuzun hemen her kesimi tarafından hissedilmektedir. Sorunların kaynağı olan siyasi iktidarın tüm engellemelerine rağmen, Cumhuriyet Halk Partisi olarak inançla direnmeye ve emeğin hak ettiği değeri kazanması, toplumsal dayanışma, barış ve hoşgörünün egemen olması konusunda  mücadele etmeye devam edeceğiz. 
 
Özlemimiz, yoksunlukların ve yoksulluğun yaşanmadığı, demokrasinin tüm ilke ve kurallarıyla yerleştiği, emek sömürüsünün olmadığı, insan hak ve özgürlüklerinin özgürce yaşanabildiği bir yurt özlemidir.. 
 
Savaşsız, Sömürüsüz, Sınırsız bir dünya özlemiyle Bayramınızı Kutlar; 
Sağlıklı, Mutlu günler dilerim.