BERTO YÖNETİMİ, EBSO BAŞKANI ENDER YORGANCILAR’I ZİYARET ETTİ

Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat, Meclis Başkanı Tahir Erdoğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Çağdaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Paksoy, Salim Zeki Kurşun, Selçuk Kor ve Genel Sekreter Gülay Koç, Ege Bölgesi Sa...

Özgürses Gazetesi
12:23 -
Abone ol
BERTO YÖNETİMİ, EBSO BAŞKANI ENDER YORGANCILAR’I ZİYARET ETTİ

Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat, Meclis Başkanı Tahir Erdoğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Çağdaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Paksoy, Salim Zeki Kurşun, Selçuk Kor ve Genel Sekreter Gülay Koç, Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı Ender Yorgancılar’ı ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarette Bakırçay Bölgesi’ndeki ekonomik gelişmeler ve gerçekleşmesi planlanan yatırımlarla ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Ayrıca Yorgancılar’a, TOBB Başkan Yardımcılığı’na seçilmesi nedeniyle de tebriklerini ileten BERTO Başkanı Kolat; Bu gelişmenin bölgemizdeki sorunların ve çözüm önerilerinin TOBB tarafından Ankara’da ilgili bakanlıklara daha hızlı iletilebileceğine de değindi.
Ziyarette BERTO Yönetimi, Yorgancılar’a, üzerine EBSO logosunun işlendiği, Coğrafi İşaret Tescili Bergama Ticaret Odası tarafından alınan Bergama Parşömeni de hediye etti.