Foça Kaymakamı  TÜRKÖZ, birleştirilen okulları ziyaret ediyor

Foça'da okullarda yapılan kontroller sonucu riskli kabul edilen valilik makamınca yıkımı ve tahliyesi uygun bulunan Reha Necla Midilli Ortaokulu'nun boşaltılmasına karar verilmiş, eğitim öğretime Reha Midilli ilkokulu bünyesinde devam etmesi...

Özgürses Gazetesi
09:04 -
Abone ol
Foça Kaymakamı  TÜRKÖZ, birleştirilen okulları ziyaret ediyor

Foça’da okullarda yapılan kontroller sonucu riskli kabul edilen valilik makamınca yıkımı ve tahliyesi uygun bulunan Reha Necla Midilli Ortaokulu’nun boşaltılmasına karar verilmiş, eğitim öğretime Reha Midilli ilkokulu bünyesinde devam etmesine kararlaştırılmıştı. Ortaokul öğrencileri 07.30-13.10, İlkokul öğrencileri ise 13.30-18.20 saatleri arasında eğitim görüyor.
Kaymakam Türköz,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar, Şube Müdürü Deniz Güçlüer ile birlikte Reha Midilli İlkokulu’nda eğitim-öğretime başlayan Reha Necla Midilli Ortaokulu’nu ziyaret ederek,  saat 07.15 de okula olan ulaşım durumunu inceledi. Sınıflarda derse girerek öğrencilerin sorunlarını dinledi. Öğretmenler odasında öğretmenlerle de görüşerek bilgi alışverişinde bulundu.
2023-2024 Eğitim Öğretim yılı 2. döneminin öğretmen, öğrenci ve velilere hayırlı olmasını dileyerek, başarılı bir dönem olmasını temenni etti.
Türköz Yaptığı açıklamada “Ben bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum, öğretmenlerimize başarılar diliyorum, kolaylıklar diliyorum. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Gerçekten onlar da bu süreçte bizlere destek sağladılar. Tüm kamu kuruluşlarına da teşekkürlerimi iletiyorum. Onların da desteğine sağlık. Vatandaşlarımız sağ olsunlar. Herkes güzel bir şey vazifeyi yerine getiriyor. Getirmeye de devam etsinler. Teşekkür ediyorum. ” dedi.


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga