Reklam
Reklam

ALİAĞA’DA VERGİ HAFTASI ZİYARETLERİ…

2 Mart 2017
ALİAĞA’DA VERGİ HAFTASI ZİYARETLERİ…
Reklam

 Verginin önemini toplumun her kesimine anlatılması, mükelleflerin bilinçlendirilmesi amacıyla kutlanan vergi haftası, bu yıl 28. kez kutlanıyor.

 

Aliağa’daki kutlama ziyaretleri kapsamında Vergi Dairesi Müdürü İrfan Turhan ve vergi dairesi çalışanlarıAliağa Ticaret Odası (ALTO) Başkanı Adnan Saka’yımakamında ziyaret etti. Ziyarette Vergi Dairesi Müdürü İrfan Turhan tarafından ALTO Başkanı Adnan Saka’ya yaka kokartı takıldı. Sohbet ortamında geçen ziyarette, verginin önemi hakkında bilgiler paylaşıldı.

 

Ziyarette dolayı memnuniyetini ifade eden BaşkanAdnan Saka; “Tüm vergi dairesi çalışanlarının haftasını kutluyorum. Vergiler devletin halka hizmet sunabilmesi, devletin kamu harcamalarını karşılama ve kendinden beklenen görevleri yerine getirme noktasında önemli bir yere sahip” dedi.

 

Vergi haftasındaki etkinliklerin, mükelleflerle vergi idaresi arasındaki ilişkileri daha uyumlu ve koordineli bir yapıya kavuşturduğunu belirten Başkan Saka, “Vergi Dairelerinin yapısı oldukça değişim gösterdi ve mükellef dostu bir çalışma benimsenmeye başladı. Artık firmalarımız da sorumluluklarının bilincine varmış durumda ve vergi ödemenin vatandaşlık görevi olduğu konusuna hakimler” diye konuştu.

Reklam

ALİAĞA’DA VERGİ HAFTASI ZİYARETLERİ… Haberine Ait Etiketler

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.