Başkan Doğruer’den yeni yıl mesaisi

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, yeni yıla görev başında giren sağlık çalışanlarını, genel kolluk kuvvetlerini ve ilçede nöbet tutan kurumları ziyarette bulunarak yeni yıllarını kutladı. Yeni yıla görev başında gire...

Özgürses Gazetesi
09:03 -
Abone ol
Başkan Doğruer’den yeni yıl mesaisi

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, yeni yıla görev başında giren sağlık çalışanlarını, genel kolluk kuvvetlerini ve ilçede nöbet tutan kurumları ziyarette bulunarak yeni yıllarını kutladı.

Yeni yıla görev başında giren sağlık çalışanlarını, genel kolluk kuvvetlerini ve ilçede nöbet tutan kurumları ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan Başkan Doğruer, sağlıkla dolu bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

 “Hep Birlikte Sağlıkla Yeni Bir Yıl Olsun”

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıla görev başında girenleri unutmayan Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Yeni yıla görev başında giren sağlık çalışanlarının, genel kolluk kuvvetlerinin ve ilçede nöbet tutan herkesin yeni yıllarını kutluyorum. 2024 yılı inşallah her şeyden önce sağlıklı bir yıl olur. Bizler de bu akşam yeni yılda görev başında olacak olan ekiplerimizi ziyaret ettik. Bütün ekiplerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Hep birlikte sağlıkla yeni bir yıl olsun. Mutlu yıllar diliyorum.” dedi.