Aliağa Belediye Meclisi Yılın İlk Oturumu İçin Toplanıyor

Aliağa Belediye Meclisi 2023 yılının ilk toplantısı için bir araya geliyor. Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde yapılacak Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı 3 Ocak 2023 Salı günü saat 18.00’de gerçekleştirilecek. Belediye Mecl...

Özgürses Gazetesi
05:19 -
Abone ol
Aliağa Belediye Meclisi Yılın İlk Oturumu İçin Toplanıyor

Aliağa Belediye Meclisi 2023 yılının ilk toplantısı için bir araya geliyor. Belediye Başkanı Serkan Acar yönetiminde yapılacak Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı 3 Ocak 2023 Salı günü saat 18.00’de gerçekleştirilecek.

Belediye Meclis Salonu’ndaki oturum 6 Aralık 2022 tarihli meclis tutanağının okunup onaylanmasıyla başlayacak. Ardından Başkanlıktan Gelen Önergeler ile Komisyon Raporlarını içeren 20 maddelik meclis gündemi meclis üyelerince görüşülecek. Ocak ayı olağan meclisinde; imar planı değişikliği, 2023 yılında yapılacak meclis toplantılarının gün ve saatinin belirlenmesi, meclis toplantılarının canlı olarak yayınlanması, denetim komisyonu üyelerinin belirlenmesi, 1 adet1.dereceli Arşiv Müdürü ve 1 Adet 1.Dereceli Ulaşım Hizmetleri Müdürü kadrolarının ihdas edilmesi, 1.Derece İşletme ve İştirakler Müdürü kadrosunun iptal edilerek yerine 1.Derece Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürü kadrosu ihdas edilmesi yönünde hazırlanan maddeler oylamaya sunulacak.

ALİAĞA BELEDİYESİ WEBTV CANLI YAYINLAYACAK
Meclis toplantısı, Aliağa Belediyesi kurumsal internet sitesi www.aliaga.bel.tr ’den ve Aliağa Belediyesi webtv’nin www.youtube.com/aliagatv adresinden canlı olarak yayınlanacak. Aliağa Belediyesi webtv yayını saat 17.00’den itibaren başlayacak.

Ocak Ayı Olağan Meclisi, toplantıya katılmayan meclis üyelerinin mazeretlerinin oylanması ve bir sonraki meclis toplantı gününün belirlenmesiyle son bulacak.


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga