Reklam
Reklam

Başkan Acar’dan ALTO’ya Ziyaret

Başkan Acar’dan ALTO’ya Ziyaret
Reklam

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Yönetim kurulu Başkanı Adnan Saka’yı makamında ziyaret  ederek bölgenin ekonomik ve ticari sorunları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıda Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Kamer Karaman ve T. Kürşad Tanrıkulu da hazır bulundu.

Aliağa’nın ülke ekonomisindeki kilit rolünün öneminin görüşüldüğü toplantıda, bölge geneli hakkında yapılabilecek çalışmalar karşılıklı olarak değerlendirildi.

Kurumlar arası birliktelik vurgusu

Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka, Aliağa bölgesinin ekonomik ve sosyal profilini paylaşırken kurumlar arası birlikteliğin pekişmesi anlamında iki kurumun bir araya gelmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hedeflenen projeler karşılıklı aktarıldı

Başkan Saka, Yerel yönetimler ile sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliği ve karşılıklı fikir alışverişlerinin bölgelerin gelişmesinde önemli etken olduğunun altını çizerken, Aliağa Ticaret Odası olarak yıl boyunca gerçekleştirilen faaliyetler ve hedefledikleri projeler hakkında bilgi aktarımında bulundu.

Yerel birliktelikle başarı daha hızlı ve planlı gelecek

Aliağa’nın ortak payda olduğuna dikkat çeken Saka, “Aliağa Ticaret Odası olarak ilçemize yarar getirecek her projede yerel yönetimler ile birlikte adım atmaya hazırız. Yerel birliktelik sağlanırsa başarı Aliağa için daha hızlı ve planlı gelecektir” dedi.

Aliağa için her kurum ve kuruluş elini taşın altına sokmalı

Bir kentin gelişiminde sivil toplum kuruluşları ile yapılan istişarenin önemine dikkat çeken Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar da; “Yerel yönetim ve sivil toplum örgütleri topluma hizmet olgusunun en önemli iki aktörüdür. Bu bağlamda ilçemiz sivil toplumunun lokomotifi konumunda olan Aliağa Ticaret Odası’nın Aliağa Belediyesi  ile iş birliği içinde olması bizleri sevindirmektedir. Ticaret Odası’nı yanımızda görmek, desteğini hissetmek bizim hizmet etme aşkımızı daha da körüklemektedir. Ticaret Odamızın kıymetli başkanı Sayın Adnan Saka’nın birçok konuda ki deneyimlerinden yararlanmak Aliağa’yı hak ettiği noktaya taşımak olan hedefimizi gerçekleştirme noktasında bize mutlaka katkı verecektir. Zira Aliağa’nın çözüm bekleyen sorunları için her kurum ve kuruluşun elini taşın altına sokma mecburiyeti vardır” dedi.

 

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.