ALİAĞA ÖZEL TOPRAK ANAOKULU’NDAN ANLAMLI BAĞIŞ!

İzmir'deki yangında zarar gören alanların ağaçlandırılması için başlatılan kampanyaya Aliağa Özel Toprak Anaokulu öğrenci velileri ve okul personeli de bağışta bulundu. Doğa bilincini öğrencilere küçük yaşlarda  aşılamak ve daha yeşil bir İzmir için bağışta bulunduklarını ifade eden Aliağa Özel Toprak Anaokulu Müdürü Sema Uysal “Toprak Anaokulu olarak; velilerimiz, öğrencilerimiz ve personelimiz, yaşanan orman yangını sonrasında yeni ağaçların yeşermesine olanak sağlamak İçin bağışlarımızı yaptık.

Özgürses Gazetesi
09:25 -
Abone ol
ALİAĞA ÖZEL TOPRAK ANAOKULU’NDAN ANLAMLI BAĞIŞ!

İzmir’deki yangında zarar gören alanların ağaçlandırılması için başlatılan kampanyaya Aliağa Özel Toprak Anaokulu öğrenci velileri ve okul personeli de bağışta bulundu.

Doğa bilincini öğrencilere küçük yaşlarda  aşılamak ve daha yeşil bir İzmir için bağışta bulunduklarını ifade eden Aliağa Özel Toprak Anaokulu Müdürü Sema Uysal “Toprak Anaokulu olarak; velilerimiz, öğrencilerimiz ve personelimiz, yaşanan orman yangını sonrasında yeni ağaçların yeşermesine olanak sağlamak İçin bağışlarımızı yaptık.Yapılan bağışlarımızla 100 dikili ağaca sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.