BAŞKAN DOĞRUER’DEN YENİ YIL MESAİSİ

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, yeni yıla görev başında girecek olan sağlık çalışanlarını, genel kolluk kuvvetlerini ve ilçede nöbet tutan kurumları ziyarette bulunarak yeni yıllarını kutladı. Yeni yıla görev başın...

Özgürses Gazetesi
08:42 -
Abone ol
BAŞKAN DOĞRUER’DEN YENİ YIL MESAİSİ

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, yeni yıla görev başında girecek olan sağlık çalışanlarını, genel kolluk kuvvetlerini ve ilçede nöbet tutan kurumları ziyarette bulunarak yeni yıllarını kutladı.

Yeni yıla görev başında girecek olan sağlık çalışanlarını, genel kolluk kuvvetlerini ve ilçede nöbet tutan kurumları ziyaret ederek yeni yıllarını kutlayan Başkan Doğruer, sağlıkla dolu bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

“Hep Birlikte Sağlıkla Yeni Bir Yıl Olsun”

Her yıl olduğu gibi bu yılda yeni yıla görev başında girecek olanları unutmayan Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, “Yeni yıla görev başında girecek olan sağlık çalışanlarının, genel kolluk kuvvetlerinin ve ilçede nöbet tutan herkesin yeni yıllarını kutluyorum. 2022 yılı inşallah herşeyden önce sağlıklı bir yıl olur. Bizler de bu akşam yeni yılda görev başında olacak olan ekiplerimizi ziyaret ettik. Bütün ekiplerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.Hep birlikte sağlıkla yeni bir yıl olsun.Mutlu yıllar diliyorum.” dedi.