HIL­TON ALİAĞA’NIN İLK KO­NU­ĞU RESMİYE ÖĞÜT OLDU

19 Mart 2017
HIL­TON ALİAĞA’NIN  İLK KO­NU­ĞU  RESMİYE ÖĞÜT OLDU

İzmir mühendislik ya­tı­rı­mı olan Ali­ağa Hamp­ton by Hil­ton açıl­dı. Ote­lin ilk müş­te­ri­si Ge­ne­ral Elect­ric ça­lı­şa­nı Res­mi­ye Öğüt oldu.

En­düst­ri­yel ekip­man üre­ti­mi sek­tö­rü­nün lider fir­ma­la­rın­dan, 38 yıl­lık geç­mi­şe sahip İzmir Mü­hen­dis­lik Şir­ket­ler Grubu’nun iş­ti­ra­ki ola­rak 2014 yı­lın­da Ali­ağa’da otel ya­tı­rı­mı yap­mak için ku­ru­lan MNV Tu­rizm A.Ş.’nin aç­tı­ğı Hamp­ton by Hil­ton Ali­ağa, Tür­ki­ye’de bu kon­sept­te açı­lan 10’uncu otel olur­ken İzmir’deki 5’inci Hil­ton oteli oldu. Yak­la­şık iki yıl süren yapım ça­lış­ma­la­rı­nın ar­dın­dan geç­ti­ği­miz gün­ler­de müş­te­ri kabul et­me­ye baş­la­yan Hamp­ton by Hil­ton Ali­ağa’nın ilk ko­nu­ğu Ge­ne­ral Elect­ric adına Ali­ağa’ya iş se­ya­ha­tin­de bu­lu­nan Res­mi­ye Öğüt oldu. Otel yö­ne­ti­mi ta­ra­fın­dan kar­şı­la­nan Öğüt’e günün anı­sı­na bir pla­ket su­nul­du.

Hamp­ton by Hil­ton Ali­ağa, Hil­ton Worl­d­wi­de’ın orta fiyat seg­men­tin­de, ka­li­te­ye önem ve­ren­le­re yö­ne­lik kü­re­sel mar­ka­sı Hamp­ton by Hil­ton’un en yeni üyesi ol­du­ğu­nu ha­tır­la­tan MNV Tu­rizm A.Ş. Yö­ne­tim Ku­ru­lu Baş­ka­nı Zey­nep Manav, “Ulus­la­ra­ra­sı stan­dart­lar­da ka­li­te­li ko­nak­la­ma ara­yan ko­nuk­la­rın ih­ti­yaç­la­rı­nı kar­şı­la­ya­cak olan Hamp­ton by Hil­ton Ali­ağa’nın, ideal ko­nu­mu, top­lan­tı ola­nak­la­rı ve kon­for­lu oda­la­rı ile Böl­ge­ye hem iş hem de tu­rizm amaç­lı se­ya­hat eden­le­rin ilk ter­ci­hi ola­ca­ğı­na emi­niz. Ali­ağa­mı­za ya­tı­rım yap­ma­ya devam ede­ce­ğiz” diye ko­nuş­tu.

Reklam

HIL­TON ALİAĞA’NIN İLK KO­NU­ĞU RESMİYE ÖĞÜT OLDU Haberine Ait Etiketler

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.