ALTO MECLİS BAŞKANI ADNAN SAKA’DAN DUYARLI OLALIM ÇAĞRISI!

Haber: Özgür GÜN/ ÖZGÜRSES GAZETESİ- Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Meclis Başkanı Adnan Saka sosyal medya hesabı üzerinden Aliağa Devlet Hastanesi yeni hizmet binasının inşaatı ile ilgili olarak yaptığı paylaşımla bölgede faaliyet gösteren fabrikalara, yöneticilere ve imkânı olan iş insanlarına çağrıda bulundu. Saka yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi: “Değerli Aliağa ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımız.

Özgürses Gazetesi
04:30 -
Abone ol
ALTO MECLİS BAŞKANI ADNAN SAKA’DAN DUYARLI OLALIM ÇAĞRISI!

Haber: Özgür GÜN/ ÖZGÜRSES GAZETESİ- Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Meclis Başkanı Adnan Saka sosyal medya hesabı üzerinden Aliağa Devlet Hastanesi yeni hizmet binasının inşaatı ile ilgili olarak yaptığı paylaşımla bölgede faaliyet gösteren fabrikalara, yöneticilere ve imkânı olan iş insanlarına çağrıda bulundu. Saka yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

“Değerli Aliağa ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımız. Aliağa Devlet Hastanemizin eskiyen polikliniklerini yenilemek için Aliağa Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Dr. Yalçın Koçyiğit’in çalışmaları ve gayretleri sonucunda hazırlattığı proje olan 400 metrekare tabanda, 5 katlı toplamda 2000 metrekare binanın temelini hayırlısıyla hastane bahçesindeki acil servis önünde, eskiden otopark olarak kullanılan yere attık.

Bu binanın yapımını üstlenen hayırsever arkadaşım sanayici Zeynel Arslan’a (Aliağa OSB Arslan Damper) sonsuz teşekkür ederim. En kısa zamanda (4-5 ay gibi) bitirildiğinde polikliniklerimiz bu binaya taşınacak ve vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet verecektir. Hastanemizi bir üst sınıfa taşımak için üstün gayretler gösteren Sayın Başhekimimiz Dr. Yalçın Koçyiğit’e ayrıca çok çok teşekkür ederim. Bu arada bu gayretlere bu ihtiyaçlara katkı koymaları noktasında ‘Aliağa’da yaşayan fabrikalara, yöneticilere ve imkânı olan iş insanlarına’ da seslenmeden yapamayacağım. Lütfen sizlerden rica ediyorum! Aliağa’da kazanıyorsanız, ilçemizin ihtiyaçlarına duyarsız kalmayın ve bizlere; Aliağa’da yaşayanlara eksiklerimizi gidermek için değerli arkadaşım Zeynel Arslan’ı örnek alınız.

Bu arada Devlet Hastanemizin bir üst sınıfa geçirilmesi için Sayın Başhekimimiz Dr. Yalçın Koçyiğit’in gayretlerini destekleyen ve her türlü imkanı sağlayarak Hastane bahçemize (Kapı Girişine) tabanda 515 metrekare 4 katlı yeni yoğun bakım binasının yapımına her türlü desteği veren Belediye Başkanımız Sayın Serkan Acar’a ve Kaymakamımız Sayın Ömer Karaman’a ayrıca teşekkürlerimi sunarım.” Şeklin bir paylaşımda bulundu.