LACP Spotlight & Inspire Awards’tan Gdz Elektrik’e 6 Ödül

Gdz Elektrik, 2021 Sürdürülebilirlik Raporu ile LACP 2022 Spotlight & Inspire Awards’tan 6 ödül kazandı. Gdz Elektrik’in “sürdürülebilir”, “yenilikçi” ve “insan odaklı” yaklaşımıyla hazırladığı 2021 Sürdürülebil...

Özgürses Gazetesi
09:26 -
Abone ol
LACP Spotlight & Inspire Awards’tan Gdz Elektrik’e 6 Ödül

Gdz Elektrik, 2021 Sürdürülebilirlik Raporu ile LACP 2022 Spotlight & Inspire Awards’tan 6 ödül kazandı.

Gdz Elektrik’in “sürdürülebilir”, “yenilikçi” ve “insan odaklı” yaklaşımıyla hazırladığı 2021 Sürdürülebilirlik Raporu, LACP Spotlight & Inspire Awards 2022’den 6 ödül kazandı.

League of American Communications Professionals – (LACP )Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi Vizyon Ödülleri kapsamında her yıl uluslararası olarak düzenlenen yarışmada, birçok ülkeden dünyanın önde gelen şirketlerine ait raporlar, ilk izlenim, rapor kapağı, hissedarlara mektup, rapor anlatım dili, rapor finansalları, yaratıcılık, mesaj açıklığı ve bilgi erişimi kriterleri dikkate alınarak değerlendiriliyor.

LACP 2022 Spotlight & Inspire Awards’a 2021 yılı Sürdürülebilirlik Raporu ile katılan Gdz Elektrik, Türkiye’den ve dünyadan pek çok şirket arasında değerlendirilerek farklı kategorilerde 6 ödülün sahibi oldu. Gdz Elektrik aynı zamanda yarışmaya katılan dünya çapında 100 şirket arasında da 64. sırada yer almayı başardı.

100 Üzerinden 98 Puan

Uluslararası alanda elde edilen başarıyı değerlendiren Gdz Elektrik Genel Müdürü Uğur Yüksel, League of American Communications Professionals’da (LACP) 2021 Sürdürülebilirlik Raporumuzla almış olduğumuz 6 farklı ödülün yanı sıra raporumuzun 100 üzerinden 98 puan alması bizler adına önemli bir başarı.  Bu ödülü almamızı sağlayan sürdürülebilirlik raporunu hazırlayan ve raporda yer alan çalışmalara imza atan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Odağına insanı ve memnuniyeti aldığımız çalışmalarımızı her alanda sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Ödüller;

Küresel İletişim Tek Seferlik / Yıllık: Ortaklar/İştirakler kategorisinde  2 Altın ödül,

Kurumsal Yayıncılık Sürdürülebilirlik Raporu kategorisinde Altın Ödül,

Küresel İletişim Tek Seferlik / Yıllık: Müşteriler  kategorisinde Gümüş Ödül,

Küresel iletişim Tek seferlik/ Yıllık : topluluk  kategorisinde Gümüş Ödül,

Çevrim içi Raporlar arasında Gümüş Ödül