BAŞKAN DOĞRUER GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer “Mesleki Kariyer Günleri” Projesi kapsamında,pazartesi günleri 11 ve 12. Sınıf öğrencileriyle bir araya geliyor. Kınık Belediyesi Delez Yaşam Vadisi Sosyal Tesislerinde,Kınık Belediye Başk...

Özgürses Gazetesi
12:34 -
Abone ol
BAŞKAN DOĞRUER GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer “Mesleki Kariyer Günleri” Projesi kapsamında,pazartesi günleri 11 ve 12. Sınıf öğrencileriyle bir araya geliyor.

Kınık Belediyesi Delez Yaşam Vadisi Sosyal Tesislerinde,Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Kınık Milli eğitim Müdürü Ömer Derelioğlu, Öğretmenler ve Öğrencilerin katılımıyla “Mesleki Kariyer Günleri” Projesi kapsamında kahvaltı düzenledi.

Delez Yaşam Vadisinde gerçekleşen buluşmada, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, öğrencilerle gelecek hedefleri hakkında sohbet ederek, Üniversite tercihleri, gelecek beklentilerini, istek ve önerilerini dinledi. Yerinde bilgiler edinmenin öğrenci motivasyonlarını arttırması amacıyla,üniversite tanıtımı gezileri planlaması yapıldı. Gençlerin sorularını yanıtlayan Başkan Doğruer, “Gençler bizim geleceğimiz. Öğrencilerimizin istek ve taleplerini dinledik. Öğrencilerimizin kariyer planlarını yapmalarında yardımcı ve seçimlerinde yol gösterici olması amacıylaüniversite tanıtımı gezileri planlaması yaptık.

Öğrencilerimizin geleceği için, eğitim için elimizden geleni yapacağız. Amacımız eğitime katkı sunabilmek. Eğitime gerekli katkı artarak devam edecek.” diye konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Squarefoot Flooring | Flooring & Tile Retailer | Toronto | Mississauga