ULU ÖNDER ATATÜRK, ORATORYO İLE ANILDI

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e olan özlem ve sevgilerini oratoryo ile ifade ettiler… Foça’da, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79. Yılı dolayısıyla düzenlenen anma programı kapsamında, ‘Atatürk Oratoryosu’ sahnelendi.

Özgürses Gazetesi
09:50 -
Abone ol
ULU ÖNDER ATATÜRK, ORATORYO İLE ANILDI

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e olan özlem ve sevgilerini oratoryo ile ifade ettiler…

Foça’da, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79. Yılı dolayısıyla düzenlenen anma programı kapsamında, ‘Atatürk Oratoryosu’ sahnelendi.
Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde sahnelenen ‘Atatürk Oratoryosu’na; Foça Kaymakamı Ali Çetin, Foça Garnizon Komutanı ve Amfibi Grup Görev Komutanı Tuğamiral Yalçın Payal, Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Belediye Meclis Üyeleri, Foça Kent Konseyi Başkanı Orhan Gürer ve Foçalılar katıldı.

Foça Belediyesi, Foça Kent Konseyi Kültür Sanat Grubu’nun hazırladığı ‘Atatürk Oratoryosu’nu, Foça Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Kültür, Sanat ve Çalışma Grubu Başkanı Nuray Çiloğlu, derleyip yönetti. Foça Kent Konseyi Kültür Sanat Grubu ses korosuna, Alaaddin Yiğit ve Oğuzhan Çakırefe müzikleriyle eşlik etti.

Foça Kaymakamı Ali Çetin ve Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Nuray Çiloğlu ve koroya teşekkür çiçeği sundu.