Reklam
Reklam

Baş­kan Salih Yi­yi­talp maz­ba­ta­sı­nı aldı!

11 Ocak 2018
Baş­kan Salih Yi­yi­talp maz­ba­ta­sı­nı aldı!
Reklam

Geç­ti­ği­miz hafta sonu ger­çek­leş­ti­ri­len ola­ğan genel kurul ile 2. kez Ali­ağa Şo­för­ler ve Oto­mo­bil­ci­ler Esnaf Odası Baş­ka­nı seçilen Salih Yi­yi­talp yö­ne­tim ve denetim ku­ru­lu üye­le­ri ile bir­lik­te seçim ku­ru­lun­dan maz­ba­ta­sı­nı aldı.
Baş­kan Yi­yi­talp, maz­ba­ta­sı­nı al­dık­tan sonra yap­tı­ğı ko­nuş­ma­da ‘hiz­met için bu gö­re­ve gel­dik­le­ri­ni ve bütün üye­le­ri­mi­ze eşit me­sa­fe­de hiz­met ede­cek­le­ri­ni gece gün­düz de­me­den daha fazla ça­lı­şa­cak­la­rı­nı söy­le­ye­rek, üye­le­ri­mi­ze söz ver­di­ği­miz gibi ilk her zaman yan­la­rın­da ola­ca­ğı­nın al­tı­nı çizdi”.Maz­ba­ta­sı­nı alan Ali­ağa Şo­för­ler ve Oto­mo­bil­ci­ler Esnaf Odası baş­ka­nı Salih Yi­yi­talp, Ça­lı­şan ga­ze­te­ci­ler Günü mü­na­se­be­tiy­le basın men­sup­la­rı­nın ga­ze­te­ci­ler günü kut­la­dı.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.