ALİAĞA’DA LEZ­ZETİN ADI “BA­LIK­HA­NE”

ALİAĞA’DA LEZ­ZETİN ADI “BA­LIK­HA­NE”

Ali­ağa, Orhan Şim­şek ve İbra­him Altun’un gi­ri­şi­miy­le Fev­zi­pa­şa Cad­de­si üze­rin­de yeni bir mekân ka­zan­dı.
Şim­şek ve Altun Ali­ağa’ya “Ba­lık­ha­ne” isim­li nezih bir mekân ka­zan­dır­dı. Açı­lış kur­de­le­si­ni Ali­ağa Be­le­di­ye Baş­ka­nı Ser­kan Acar, Ali­ağa Ti­ca­ret Odası Mec­lis Baş­ka­nı Adnan Saka, Cum­hu­ri­yet Halk Par­ti­si Ali­ağa Be­le­di­ye Baş­kan Adayı Özcan Dur­maz, Ali­ağa Be­le­di­ye Eski Baş­ka­nı Ömer Tur­gut Oğuz bir­lik­te kesti. Ka­tı­lı­mın yoğun ol­du­ğu açı­lış­ta mi­sa­fir­le­re Ba­lık­ha­ne’nin özel lez­zet­le­ri ikram edil­di.
Yıl­lar­dan beri Ali­ağa’da ya­şa­yan iki ortak, Ali­ağa­lı­la­rın gönül ra­hat­lı­ğıy­la ve aile­le­riy­le gi­de­bi­le­ce­ği, ba­lı­ğın ve me­ze­nin ta­dı­na do­ya­ma­ya­ca­ğı, am­bi­yan­sıy­la akşam ye­mek­le­ri­ni daha da ke­yif­li hale ge­ti­re­ce­ği me­kâ­nı Ali­ağa­lı­la­ra hiz­me­te aça­rak, müş­te­ri­le­ri­ne deniz mah­sul­le­ri ve me­ze­le­riy­le damak zi­ya­fe­ti ya­şa­ta­cak.
İşlet­me yet­ki­li­le­ri lez­zet-hiz­met ve uygun fiyat po­li­ti­ka­sı ile Ali­ağa’ya güzel bir mekân ka­zan­dır­ma­nın haklı gu­ru­ru­nu ya­şa­dık­la­rı­nı söy­le­yen Altun ve Şim­şek ”Ali­ağa­lı­la­rı­mı­zı her zaman yeni ve taze balık çe­şit­le­riy­le bu­luş­tu­ra­ca­ğız. Müş­te­ri­le­ri­miz bu­gü­ne kadar tat­ma­dı­ğı bir­çok lez­ze­ti ve zen­gin me­nü­müz­le Ba­lık­ha­ne’de ta­da­cak­lar” dedi.

Özgür Ses Ga­ze­te­si ola­rak Ba­lık­ha­ne aile­si­ne ha­yır­lı işler ve bol ka­zanç­lar di­li­yo­ruz.

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.