MASA TENİSİ TURNUVASI SONA ERDİ  

  Aliağa Belediyesi’nin masa tenisi sporunu tanıtmak, sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla bu yıl ikincisini düzenlediği masa tenisi turnuvası final maçlarıyla sona erdi.   Aliağa Enka Spor Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvaya 50 sporcu katıldı.

Özgürses Gazetesi
04:11 -
Abone ol
MASA TENİSİ TURNUVASI SONA ERDİ   

 

Aliağa Belediyesi’nin masa tenisi sporunu tanıtmak, sevdirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla bu yıl ikincisini düzenlediği masa tenisi turnuvası final maçlarıyla sona erdi.

 

Aliağa Enka Spor Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvaya 50 sporcu katıldı. 7-14 yaş aralığındaki sporcular Yıldızlarda, 15 ve üstü yaşa sahip olanlar ise Gençler ve Büyükler kategorisindedereceye girmek için kıyasıya mücadele verdi.

 

İki gün süren mücadelelerin sonunda Yıldızlar kategorisinde; Semih Yeğiner birinci, Emrehan Işıkçı ikinci, Görkem Ballı üçüncü, Kaan Kadıoğlu dördüncü oldu. Gençler ve Büyükler kategorisinde ise; Veysel Kapucu birinci, İnanç Bilgiç ikinci, Muzaffer Öz üçüncü, Gökberk Kutlu dördüncü oldu. Dereceye giren sporcular ödüllerini Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt’un elinden aldı.

 

Turnuvanın büyük bir heyecana sahne olduğunu belirten Masa Tenisi Antrenörü Şeref Akman, “Sporcular dereceye girebilmek için fairplay çerçevesi içerisinde kıran kırana bir mücadele verdiler. Turnuvaya katılan herkesi mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

 

Aliağa Belediyesi bünyesinde masa tenisi kurslarının açılacağını da sözlerine ekleyen Akman, “Yaz ayı boyunca masa tenisi kurslarımız olacak. Kayıtlarımız şuanda devam ediyor” diyerek herkesi masa tenisi kurslarına davet etti.