Reklam
Reklam

ODA BAŞ­KAN­LA­RI VALİ AY­YIL­DIZ ‘I ZİYARET ETTİ

1 Şubat 2018
ODA BAŞ­KAN­LA­RI VALİ AY­YIL­DIZ ‘I ZİYARET ETTİ
Reklam

İzmir Va­li­si Erol Ay­yıl­dız, Ali­ağa Şo­för­ler ve Oto­mo­bil­ci­ler Odası Baş­ka­nı Salih Yi­yi­talp ile Ali­ağa Esnaf ve Sa­nat­kar­lar Odası Baş­ka­nı Ser­dar Berk’i ma­ka­mın­da kabul etti.
Ocak ayın­da ger­çek­leş­ti­ri­len Ola­ğan Genel Ku­rul­la­rın­da ’da ye­ni­den Ali­ağa Şo­för­ler ve Oto­mo­bil­ci­ler Odası Baş­kan­lı­ğı­na ye­ni­den se­çi­len Salih Yi­yi­talp ve Ali­ağa Esnaf ve Sa­nat­kar­lar Odası Baş­kan­lı­ğı­na se­çi­len Ser­dar Berk ile İzmir Esnaf ve Sa­nat­kar­lar Oda­la­rı Bir­li­ği (İESOB) Baş­ka­nı Ze­ke­ri­ya Mutlu ,AK parti Ali­ağa İlçe baş­ka­nı Yaşar Ak­bu­lut İzmir Va­li­si Erol Ay­yıl­dız’ı ma­ka­mın­da zi­ya­ret etti
Ali­ağa Şo­för­ler ve Oto­mo­bil­ci­ler Odası Baş­ka­nı Salih Yi­yi­talp bir ne­za­ket zi­ya­re­ti­nin öte­sin­de es­naf­la­rı­mı­zın so­run­la­rı hak­kın­da gö­rüş­tük­le­ri­ni söy­le­di.

Reklam

Lütfen Dikkat

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.
Yorum yapan kişi; IP adresinin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan yorumların sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, yorumun yetkililerce, fikri sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini siteye girdiği andan itibaren kabul ve beyan etmiş sayılır.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Özgürses Gazetesi’ne aittir. Özgürses Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.